top of page

ÇÖZÜMLER

LEAPvoX, küçük ve orta boy işletmelere veya büyük kurumlara yönelik, verimli ve ekonomik hepsi-bir-arada ofis iletişim çözümleri, santral teknolojileri, e-posta ve çağrı merkezi sistemlerinin yanında, firmalara ve farklı sektörlere yönelik özel yazılım çözümleri sunarken; bulut teknolojileri ile ses operatörlerine santral altyapı yazılımları da sağlamaktadır.   

OFİS İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİ

Çağrı Merkezi Çözümleri

 

LEAPvoX® çağrı merkezi çözümleri ile yeni kurulacak veya mevcut çağrı merkezinizin iletişim ve ağ sistemlerini ekonomik ve profesyonel şekilde kurabilirsiniz. IP teknolojilerinin size sunduğu imkanlarla birlikte LEAPvoX®’un gelişmiş yazılım kabiliyetleri ile fark yaratabilirsiniz. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri barındıran çözüm tamamen web tabanlıdır ve kullanımı son derece kolaydır.

Çağrı merkezinizin boyutuna göre tasarlanacak IP telefon santralinin yanında IP çağrı merkezi telefonlarını kullanabilirsiniz.

leapvox çağrı merkezi sistemi
leapvox video konferans çözümü
LEAPvoX® sistemlerini öne çıkaran özellikler güvenli görüşme sağlaması, teknolojik üstünlüğü ve ekonomik oluşudur.

 

Görüntülü konferans sistemleri tek başına çalışan sistemler gibi pazarlanmasına rağmen, LEAPvoX® Kurumsal ürün ailesinde telefon santraline tam entegre bir biçimde sunulabilmektedir.

ses kayıt sistemi
Ses Kayıt Çözümleri

Telefon santralinizde ses kaydı operasyonunu kendiniz kolayca yapabilir, kayıtları arşivleyebilir, arşivleme/yedekleme modellerini yönetebilirsiniz. Görüşme kayıtlarını kanal, abone, grup, kullanıcı bazlı olarak veya arama istikametine (içeri – dışarı) göre farklı düzenleyebilme imkanını sistem size sağlamaktadır.

Görüşme kayıtlarına web tabanlı arayüzden ulaşabilir, gelişmiş filtrelerle aramalar yapabilirsiniz. Ses kayıtları sistemde otomatik olarak arama raporları ile ilişkilendirilmektedir. Arama raporlarını incelerken bir yandan da web arayüzden tıklayarak ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz. Sistem ayrıca depolama alanı olarak; santralin kendi disklerini, USB porta bağlanan harici diskleri veya ağ depolama çözümlerini ağ bağlantısı üzerinden gerçekleştirmenize imkan tanımaktadır.

Toplu SMS Çözümleri

LEAPvoX® ofis iletişim platformu GSM operatörlerinin SIM kartlarını bağlayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Bunun avantajı nedir? GSM operatörlerinden alacağınız toplu SMS paketlerini artık santralinizin arayüzünden kolayca yönetebilirsiniz. Bu size önemli derecede zaman kazandırma haricinde aylık paketlerinizde de fiyat avantajı sağlayacaktır.

kolay toplu sms
Akıllı Faks Çözümleri

Akıllı faks sistemini müşterilerinize sanal santral hizmetleri altında sunmanızı sağlıyoruz. Bugün pek çok özel şirket ve kamu kurumunda kullanılan ve üstün özellikleri ile işlerinizde yüksek verimlilik ve aylık faturalarda tasarruf imkanı veren LEAPvoX® Akıllı Faks Sunucu artık sanal olarak da kurulabiliyor. Ses operatörleri LEAPvoX® Cloud Akıllı Faks modülü ile müşterilerine düşük aylık ücretlerle ve yatırıma gerek duymadan üstün bir hizmet sunabiliyor. Hemen kağıt, faks cihazı, kartuş gibi maliyetlerden kurtulmak için LEAPvoX® Akıllı Faksı deneyin.

akıllı elektronik faks

YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

ücretsiz softphone
Mobilite: Softphone Uygulaması

LEAP Phone ücretsiz softphone uygulamamızdır. Android, IOS ve Windows tabanlı uygulamalarımız ile artık şirket santraline her yerden erişebilir, nerede olursanız olun şirketteymiş gibi konuşabilirsiniz. İster GSM, ister WiFi üzerinden herhangi bir yerden İnternet’e bağlanıp görüşme masraflarınızı kayda değer şekilde azaltabilirsiniz.

 

Özellikle satış ekibi veya uzak ofis çalışanları benzeri kullanıcıları olan firmalar için Softphone – yani santral akıllı telefon uygulaması – önemli faydalar sağlar. En büyük avantajlar haberleşme giderlerinde (ses ve data) azalmalar, çalışma verimliliğinin artırılması ve yapılan görüşmelerin kayıt altına alınmasıdır.

LEAP Phone sadece LEAPvoX® IP Telefon Satralleri ile birlikte kullanılabilmektedir. 
Yandaki linklere tıklayarak siz de hemen LEAP Phone telefon ve masaüstü uygulamalarını indirebilirsiniz!  

eposta sunucu
e-posta sunucu sistemi
operatör konsolu

BULUT ÇÖZÜMLERİ

Sanal Santral Altyapıları – Multitenant ITSP

 

LEAPvoX® Cloud – Çok Kiracılı Sanal (Bulut) Santral çözümü, ses hizmet sağlayıcı firmaların altyapısında kullanılmak üzere tasarlanmış, ses operatörü (STH) ve bayilerin müşterilerine üstün sanal santral hizmetleri verebilmeleri için tasarlanmış, çok katmanlı ve entegre bir üründür.

  • Müşteri bazında sanal telefon santralı kümeleri yaratma

  • İhtiyaç halinde donanım eklenerek büyüyebilme

  • CRM gibi 3. parti uygulamalara kolay entegrasyon

  • Müşteri tarafında konvansiyonel IP telefon setleri ve softphone uygulamaları ile erişim ve oto-provizyon

  • Çağrı merkezi, IVR + Ses Kaydı benzeri gelişkin IP telefon santralı özellikleri

  • Merkezi sistem denetimi ve detaylı raporlama imkanları

sanal santral
bulut santral

Sanal Telefon Santrali

 

LEAPvoX IP telefon santrallerinin gelişkin özellikleri sanal santral ürününde de yer alır. Böylelikle ses operatörleri olarak müşterilerinizin hiç düşünmeden eski tip santrallerini bir kenara bırakıp en yeni teknolojilere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Çok kiracılı (multitennant) ITSP yapı ile herhangi bir kısıtlama olmadan müşteri ve bayi kümeleri yaratır, bant genişliği ve IP numaralarınızı tasarruflu kullanmış olursunuz. Ayrıca farklı kurulum, entegrasyon ,yedekleme ve faturalandırma seçenekleri ile istediğiniz altyapıyı oluşturabilirsiniz. Yüksek yatırım tutarlarına ihtiyaç duymadan ekonomik aylık kiralar ile anında müşterilerinize hizmet vermeye başlarsınız.

Sanal Çağrı Merkezi Çözümleri

 

LEAPvoX çağrı merkezi çözümleri ile yeni kurulacak veya mevcut çağrı merkezinizin iletişim ve ağ sistemlerini ekonomik ve profesyonel şekilde kurabilirsiniz. IP teknolojilerinin size sunduğu imkanlarla birlikte LEAPvoX’un gelişmiş yazılım kabiliyetleri ile fark yaratabilirsiniz. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri barındıran çözüm tamamen web tabanlıdır ve kullanımı son derece kolaydır. Çağrı merkezinizin boyutuna göre tasarlanacak IP telefon santralinin yanında IP çağrı merkezi telefonlarını kullanabilirsiniz.

cloud pbx

Sanal Akıllı Fax Çözümleri

 

Akıllı faks sistemini müşterilerinize sanal santral hizmetleri altında sunmanızı sağlıyoruz. Bugün pek çok özel şirket ve kamu kurumunda kullanılan ve üstün özellikleri ile işlerinizde yüksek verimlilik ve aylık faturalarda tasarruf imkanı veren LEAPvoX Akıllı Faks Sunucu artık sanal olarak da kurulabiliyor. Ses operatörleri LEAPvoX Cloud Akıllı Faks modülü ile müşterilerine düşük aylık ücretlerle ve yatırıma gerek duymadan üstün bir hizmet sunabiliyor. Hemen kağıt, faks cihazı, kartuş gibi maliyetlerden kurtulmak için LEAPvoX Akıllı Faksı deneyin.

Sanal Video Konferans Çözümleri

 

Sık sık yurt içi veya uluslararası başka lokasyonlarla görüşme mi yapıyorsunuz? Görüşme ve seyahat giderlerinizi azaltmaya mı çalışıyorsunuz?

 

LEAPvoX konferans ve görüntülü görüşme sistemleri ister KOBİ ister büyük ve dağınık yapılı kurumlar olsun tüm kullanıcılara en yüksek standartlarda konferans veya görüntülü görüşme imkanı sağlıyor.

 

LEAPvoX sistemlerini öne çıkaran özellikler güvenli görüşme sağlaması, teknolojik üstünlüğü ve ekonomik oluşudur.

Görüntülü konferans sistemleri tek başına çalışan sistemler gibi pazarlanmasına rağmen, LEAPvoX Kurumsal ürün ailesinde telefon santraline tam entegre bir biçimde sunulabilmektedir.

sanal video konferans

İLETİŞİM

Daha Fazla

YAZILIM

Daha Fazla

BULUT

Daha Fazla
Video Konferans Çözümleri

Sık sık yurt içi veya uluslararası başka lokasyonlarla görüşme mi yapıyorsunuz? Görüşme ve seyahat giderlerinizi azaltmaya mı çalışıyorsunuz?

 

LEAPvoX® konferans ve görüntülü görüşme sistemleri ister KOBİ ister büyük ve dağınık yapılı kurumlar olsun tüm kullanıcılara en yüksek standartlarda konferans veya görüntülü görüşme imkanı sağlıyor.

Çapa 1
Çapa 2
E-posta Sunucu

LEAPvoX® Zita, e-posta, faks, sesli mesaj, toplu SMS gibi pek cok kabiliyeti tek bir noktadan yönetebileceğiniz, her bir kullanıcıya özel tanımlanan web tabanlı iletişim panelidir.

Kurumsal e-posta ihtiyacınızı LEAPvoX® ile çözebilirsiniz. Bunu yaparken ağır lisans bedelleri ödemek zorunda değilsiniz. Yönetim arayüzü oldukça basit, kullanıcı arayüzü modern, yedeklenebilir, güvenli ve aynı zamanda kişilere özel ayarlanabilir yetkilendirmeleri bulabileceğiniz bir e-posta sunucusu…

Telefon santralı entegrasyonu ile kullanım alanlarını daha da geliştirip verimliliğinizi artırabilirsiniz. Fakslarınızı e-mail olarak almak, mailden faks atmak, LDAP entegrasyonu, kurumsal adres defteri yaratmak, telefon sesli mesajlarını e-posta ses dosyası olarak atmak ve daha pek çok özellik…

Farklı bir Santral Yönetimi: Operator Konsolu

LEAPvoX® Operatör Konsolu, Yönetici Paneli’nde operatör olarak belirlenen kullanıcıların yönettiği kullanımı basit ve profesyonel bir santral yönetim arayüzüdür.

Şayet gelen ve dışarı yapılan aramalarda operatör görevini üstlenen bir çalışanınız varsa, çalışma verimliliğini ve LEAPvoX®’un kullanım alanlarını genişletmek için Operatör Konsolu’nun kullanılmasını tavsiye ederiz LEAPvoX® Operatör Konsolu web tabanlı bir yazılımdır. Opsiyonel olarak, daha etkili sonuçlar almak ve mobil olarak da operatör uygulamalarından faydalanmak amacıyla “Android İşlemci Tabanlı Tablet İçin LEAPvoX® Operatör Konsolu” satın alınması önerilmektedir.

Çapa 3
BİZİ ARAYIN

Tel: +90 850-724-0869

E-POSTA ATIN
DEMO TALEP EDİN

© 2017 Tüm hakları Voksporta Teknoloji tarafından saklıdır. 

bottom of page