top of page

SIKÇA SORULAN SORULAR

leapvox destek

IP teknolojileri, LEAPvoX'un getirdiği avantajlar ve aklınıza takılan tüm sorular için SSS'yi inceleyin.

IP telefon santrali nedir?

 

IP telefon santrali herhangi bir IP Network ü üzerinden ses veya faks iletişimi sağlamak için geliştirilmiş bir teknolojidir. Hızlı İnternet bağlantınızı kullanarak analog sinyalleri dijital hale çevirir. Dijital sinyaller modeminiz kullanılarak internet üstünden gönderilir. Siz IP telefonunuz ile görüşme yaparken internet bağlantınız ise eskisi gibi çalışmaya devam eder, İnternet de surf yapmaya ve e-mail göndermeye/almaya devam edebilirsiniz.
 

Mevcut santralimi neden değiştirmeliyim?
 

IP telefon santrali size normal telefon hatlarına göre çok daha düşük maliyetli bir iletişim imkanı sunar.Bunun yanında normal telefon santralllerine göre çok daha kabiliyetlidir.Çok daha kolay bi şekilde abone artırma işlemlerini yapmanıza olanak sağlar.Hattı internet üzerinden aldığı için bir kez tanımladığınız dahili hattı internetin olduğu başka bir masada yada odada aynı numarayla kullanabilirsiniz.
 

Mevcut altyapımı kullanarak IP yapıya geçebilir miyim?
 

Aktif internet bağlantısı dışında hiçbir şeye ihityaç duymadan mevcut altyapınızla IP yapıya geçebilirsiniz.
 

Normal Telefon Hatlarını Arayabilir miyim?
 

IP telefon santralinizi kullanarak ister başka ip telefonları isterseniz analog hatları yada GSM operatörlerini arayabilirsiniz.
 

İnternet Hızımda Yavaşlamaya Sebep Olur mu?
 

Ses paketlerinin işgal ettiği bant genişliği 16Kbps gibi çok düşük değerlerden (Normal telefon hatları 64Kbps dır) başladığı için, kullandıkları data hatlarında herhangi bir yavaşlamaya neden olmazlar.
 

Akıllı Telefon Desteği Var mıdır?
 

Telefonunuza indireceğiniz softphone uygulamasıyla iş yerinizde değilken bile 3G yada Wİ-Fİ üzerinden iş yerinizdeymişsiniz gibi dahili numaranızdan arama yapabilir, gelen aramalara cevap verebilirsiniz
 

Ne tür Konuşmaları Destekler?
 

Görüntülü ve sesli konuşmaları destekler.Bunun yanında konferans odaları sayesinde dilerseniz size çoklu konuşma imkanlarınıda sesli ve görüntülü sunar.
 

Kullanımı ve Yönetimi Kolay mıdır?
 

Yönetimi ve kullanımı son derece basittir.Operatör konsolu sayesinde aramaları kolaylıkla yönlendirebilirve yönetim web arayüzü sayesinde hangi dahili numaradan hangi yöne ne kadar görüşülmüş vb. raporlara ulaşabilirsiniz.
 

Analog ve GSM Hatlar Entegre edilebilir mi?
 

Evet.İster sabit hattınızı ister GSM hattınızı santralinize dış hat olarak bağlayıp dilediğiniz zaman onlar üzerinden görüşme yapabilirsiniz.
 

LEAPvoX® Benim İçin Doğru Cihaz mı?
 

İster yeni bir ofis kuruyor olun, ister ofisinizi taşıyor olun,ister mevcut telefon sisteminizi yeniliyor olun.İşletmenizin tanımına uyan LEAPvoX® sizin için ideal çözüm olacaktır.
 

BİZİ ARAYIN

Tel: +90 850-724-0869

E-POSTA ATIN
DEMO TALEP EDİN

© 2017 Tüm hakları Voksporta Teknoloji tarafından saklıdır. 

bottom of page