top of page
video konferans sistemleri
Ofis Teknolojisinde Bir Adım Öne Geçin!

LEAPvoX®, işinize yüksek katma değer sağlayan video konferans hizmetlerini kolay yönetilebilir, esnek ve genişleyebilir yapıda ve dahası en ekonomik şekilde sunar.

"LEAPvoX® Video Konferans Sistemleri ile güvenli ve kesintisiz biçimde görüntülü görüşür veya çoklu video konferans düzenleyebilirsiniz"

LEAPvoX® Video Konferans ve İşbirliği Çözümü

 

LEAPvoX® Görüntülü Görüşme ve Video Konferans Sistemleri, IP telefon santrallerine  entegre veya tamamen bağımsız olarak işletilebilir. Video konferans sistemi, çok sayıda lokasyondan video IP telefon ile konferansa katılım imkanı sağlar. Ürünü benzerlerinden öne çıkaran en önemli  özelliği, farklı lokasyonlara, farklı tip ve çözünürlükte yayının iletilebiliyor olmasıdır.

İnternet altyapısının olduğu dünyanın herhangi bir lokasyonu ile; ister tek bir yayını çok sayıda aboneye iletir (e-eğitim), ister çok sayıda abonenin konferans odalarında video görüşme gerçekleştirmesini sağlarsınız. Böylelikle hızlı ve etkin iletişim ile birlikte seyahat giderlerinde önemli tasarruf sağlarsınız.

LEAPvoX® Görüntülü Görüşme ve Video Konferans sistemi farklı üreticilerin video tabanlı IP telefonlarını sorunsuz bir biçimde sisteme dahil edebildiği gibi, kameralı bilgisayarlara uygun yazılımı ile görüntülü görüşme teknolojilerinde çıtayı daha da yükseltmektedir.

IP Santral ile Entegrasyon

LEAPvoX® dünyada sayılı üreticinin sağlayabildiği, video konferans sistemi ile telefon santrali entegrasyonunu sağlar. Bu şekilde santralin IP yapısını kullanarak kurum içi ve bağlı işletmelerinizle ücretsiz olarak sesli/görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Konferans odalarına yetkili görüntülü ve standart IP telefonlar, IP DECT kablosuz telefonlar ve softphone kullanıcıları dahil edilebilir.

Ekonomi

IP teknolojileri ile haberleşme giderlerinde sağlayacağınız %40 ‘a varan tasarrufların yanı sıra seyahat masraflarınızı da önemli ölçüde ortadan kaldırın. Bir diğer avantaj olarak da, sisteme yeni lokasyon ve aboneler eklerken artık ek lisans ücretleri ödemekten kurtulun.

Yönetim Kolaylığı ve Güvenlik

LEAPvoX® görüşmelerin güvenlik boyutunu sizin yönetmenize imkan verir. Farklı yetki seviyesinde abonelerin kendi şifreleri ile dahil olabildikleri güvenli  konferans odaları kurmalarına imkan sağlayabilirsiniz. Video konferans yayını, görüntülü IP telefon ekranından veya web tabanlı olarak “canlı yayın” formatında da sunulabilir.

  • IP telefon santrali ile tam entegrasyon

  • PSTN/ISDN ve IP Trunk üzerinden faks iletişimi

  • Web form ve e-posta üzerinden kolay faks gönderme

  • Gelen faksları e-posta eki olarak alma

  • İç ağda ücretsiz faks iletişimi


  • Ayarlanabilir, genişleyebilir esnek yapı

  • Web tabanlı gelişmiş yönetim paneli

  • Lisanstan bağımsız büyüme imkanı

  • Toplu faks gönderimi

  • Sanallaştırma üzerine kurulum (opsiyonel)

LEAPvoX® Video Konferans Temel Özellikleri
Kaynaklar

LEAPvoX VIDEO KONFERANS VE İŞBİRLİĞİ ÇÖZÜMLERİ

Kayıt ve Depolama

Konferans sistemi aynı zamanda, arşivleme, e-eğitim, e-yayın ve çevrim dışı izleme amaçlı konferans odasında yapılan görüşmenin kaydedilmesi ihtiyaçlarınıza da cevap verebilmektedir. Sunucu üzeri veya harici depolama seçenekleri ile kayıtlarınıza web tabanlı içerik yönetim uygulaması üzerinden her an  erişebilirsiniz.

Bağlantı Seçenekleri

LEAPvoX® Video Konferans Sisteminizi IP tabanlı video (görüntülü) telefonlarla, akıllı GSM telefonlarla, tabletlerle, kameralı masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarla, akıllı televizyonlarla veya video ekranlarla kullanabilirsiniz. Kullanışlı telefon  uygulamamız ile akıllı telefonunuzu bir yayın terminaline bile çevirebilirsiniz!

BİZİ ARAYIN

Tel: +90 850-724-0869

E-POSTA ATIN
DEMO TALEP EDİN

© 2017 Tüm hakları Voksporta Teknoloji tarafından saklıdır. 

bottom of page