top of page
Çağrı merkezi sistemleri
Çağrı Merkezi Çözümleri

 

LEAPvoX® Çağrı Merkezi Çözümleri ile müşterilerinize profesyonel, kesintisiz ve %100 güvenilir hizmet verebilirsiniz. Verimliliğinizi artıracak ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gelişkin özelliklere sahip olmanın yanı sıra, ister LEAPvoX®, ister diğer marka IP telefon sisteminizle entegre işletebilirsiniz.

"Müşterilerinize üst seviye ve güvenilir hizmet sunmak için, içeri ve dışarı yönlü çağrılarınızı profesyonelce yönetin."

LEAPvoX® Kurumsal IP PBX

 

LEAPvoX®' ürün ailesi, platform bağımsız ve genişleyebilir yapısıyla orta büyüklükteki işletmelerden dağınık yapıya sahip büyük kurumlara kadar geniş bir yelpazede kullanıcıya göre uyarlanabilir. Platform, kurumunuzun büyümesiyle paralel olarak minimum ek maliyetlerle genişletilebilir ve ek lisans ücretleri doğurmaz.

 

LEAPvoX®'u öne çıkaran özelliklerinin başında, gelişkin bir IP telefon santralinde olması gereken; ücretlendirme, raporlama, çok kanallı ses kaydı ve çağrı merkezi uygulamalarının, ek maliyet veya lisans gerektirmeden sunması gelmektedir.

 

LEAPvoX®'un sunduğu gelişmiş bütünleşik iletişim kabiliyetleri, haberleşme ve işletme maliyetlerinin azaltılmasını sağlarken, aynı zamanda kurumların iş verimliliklerine katkıda bulunmaktadır.

Ekonomi

Müşterilerin hızlı ve pek çok kanaldan mükemmel hizmet ve destek beklediği günümüzde çağrı merkezleri sadece büyük firmaların ihtiyacı olmaktan çıktı. LEAPvoX® Çağrı Merkezi Çözümü her büyüklükteki işletmenin rahatça karşılayabileceği bir maliyetle karşınızda. Üstelik LEAPvoX® telefon santrali ile entegre ederek toplam maliyetinizi daha da aşağıya çekmek artık elinizde.

Verimlilik

LEAPvoX®, müşterilerinize daha etkin ve hızlı destek vermenizi, profesyonel otomatik karşılama mesajları atamanızı ve görüşmelerinizi en iyi şekilde yönetmenizi sağlar. Yüksek miktarlı çağrılarınızı kaybetmeden ve hep aynı kalitede karşılarsınız. Diğer taraftan çalışanlarınızın zamanlarını etkin kullanmasını sağlayıp iş yükünüzü ve insan kaynağınızı optimize edersiniz.

Kolay Yönetim

Web tabanlı yönetim paneli ile her türlü genel ve kişisel ayarı basitçe yapabilir, operatör paneli ile çağrıları anlık takip edebilir, kullanıcı (agent ve supervisor) panelleri ile de hem kuyruk yönetimizi yapar, hem de detaylı raporlamalara ulaşırsınız.

LEAPvoX® Çağrı Merkezi Temel Özellikleri
  • Limitsiz Kuyruk (ACD)

  • Limitsiz Operatör (Agent)

  • Yönetici Katmanı (Supervisor)

  • Kapsamlı Raporlama


Kaynaklar

LEAPvoX ÇAĞRI MERKEZİ SİSTEMLERİ

  • Anlık Görüntüleme

  • Ücretiz Softphone Uygulaması

  • Akıllı Çağrı Yönetimi

  • Entegrasyon Seçenekleri


BİZİ ARAYIN

Tel: +90 850-724-0869

E-POSTA ATIN
DEMO TALEP EDİN

© 2017 Tüm hakları Voksporta Teknoloji tarafından saklıdır. 

bottom of page