top of page

HAKKIMIZDA

35 yılı aşkın mühendislik hizmetleri tecrübesi olan Evre Grup’un iştiraki olan Voxporta Teknoloji’nin ilk ve aynı zamanda lider ürünü LEAPvoX®, 2012 yılında piyasaya çıktı. Amacımız ofis iletişiminde en yüksek teknolojiyi ve en verimli uygulamaları, irili ufaklı her tip firmaya ekonomik şekilde sunmak.

KOBi’ lerin tüm iletişim ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayan ve uluslararası A’Design Elektronik Ürün Tasarım ödülü sahibi LEAPvoX®, çok sayıda özelliği küçük bir kutuda sunmakta. Tüm e-posta, internet ve sesli haberleşme ihtiyaçlarınızı bu çok özel cihaz üstlenirken siz iyi bildiğiniz işi yapmaya devam edebilirsiniz.

Aynı yaklaşımı daha büyük sistemlere de uyguladık ve LEAPvoX® Kurumsal serisi ile daha geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet vermeye başladık: birkaç yüz kullanıcıdan değişik lokasyonlarda binlerce abonesi olan firmalara kadar. Kurumsal ürün serisine elektronik faks sunucu, video konferans sistemleri, gelişmiş e-posta sunucu ve veri depolama sistemlerini de ekleyerek “hepsi-bir-arada” çözümümüzü daha büyük ölçekte sunma imkanına kavuştuk. Bunu yaparken kullanım kolaylığı, maliyet ve yenileme özelliklerinden hiçbir ödün vermedik.

Yazılım takımımız fikirlerin hayata geçmesi için sürekli çalışıyor. Odak noktamız, hepimizin hayatını kolaylaştıracak, ama fazla kafa yormadığımız alanlarda kolay çözümler sunmak. İşlerinizi, kendi müşterilerinize farklı yollardan ulaştırıp onları daha iyi tanımanıza yardımcı olmak.

Başarımızın sırrı, donanım tasaramının yazılım dehasıyla uyumlu birleşiminden geçiyor. Teknoloji ve iş dünyasının çeşitli alanlarından bir araya gelen takımımız, bir ortak değeri paylaşıyor; hepsi kendi alanında düşleri olan insanlar.

leapvox hakkında
BİZİ ARAYIN

Tel: +90 850-724-0869

E-POSTA ATIN
DEMO TALEP EDİN

© 2017 Tüm hakları Voksporta Teknoloji tarafından saklıdır. 

bottom of page